REZYDENCJA MAGNOLIA - ZAKOŃCZONA

kołobrzeski, Kołobrzeg
od ? PLN
od ? PLN /m2
  • Cena od ? PLN
  • Powierzchnia ? - ? m2
  • Cena za m2 od ? PLN

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu nowe, kameralne osiedle luksusowych domów jednorodzinnych, składające się z ośmiu domów wolnostojących i dwóch domów w zabudowie bliźniaczej.
Osiedle, zajmujące ponad 1 ha powierzchni, usytuowane jest w Kołobrzegu przy ul. Koszalińskiej, wśród terenów zielonych, stanowiących pas ochronny borowiny, ale jednocześnie na wyciągnięcie ręki od centrum. Osiedle ogrodzone, chronione, monitorowane, zagospodarowane, z placem zabaw dla dzieci. To doskonałe miejsce do życia dla ludzi szukających komfortu, spokoju i ucieczki od zgiełku miasta.
Oferujemy domy parterowe z garażami o powierzchni 155 m2 wraz z przyległą działką o powierzchni około 700 m2. Dzięki zastosowaniu stropu Teriva istnieje możliwość adaptacji poddasza, według własnych potrzeb i uznania. 
Domy posiadają przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń i składają się z salonu (33,75 m2), kuchni (14,8 m2), trzech sypialni (19,85; 11,55 i 9,4 m2), dwóch łazienek (6,15 i 1,55 m2), dwóch garderób (6,9 i 4,15 m2), pomieszczenia gospodarczego/kotłowni (3,85 m2), wiatrołapu (4,8 m2), korytarza i komunikacji oraz garażu (21,6 m2).
Dzięki zastosowaniu materiałów budowlanych posiadających atesty i certyfikaty jakości nasze domy są solidne, energooszczędne i ekonomiczne w utrzymaniu.
Standard wykonania: ściany konstrukcyjne - cegła Porotherm grubości 24 cm + styropian 15 cm, strop Teriva (monolityczno-prefabrykowany strop gęstożebrowy, belkowo-pustakowy), więźba dachowa drewniana krokwiowa, pokrycie dachu - dachówka ceramiczna, okna PCV trzyszybowe z roletami z eleganckiej linii profili Swingline firmy Amberline, drzwi zewnętrze drewniane wykonane na zamówienie, brama garażowa Hormann, wysokiej jakości piec gazowy firmy Buderus. 
Istnieje możliwość zakupu domu w dwóch standardach:
- deweloperskim, do własnej aranżacji i wykończenia,
- pod klucz, dający komfort natychmiastowego zamieszkania.
Zapraszamy do kontaktu z nami i osobistego poznania walorów naszego osiedla !!!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy! więcej

Informacje

Numer inwestycji 10
Cena od ? PLN
Powierzchnia ? - ? m2
Cena za m2 od ? PLN / m2
Liczba pokoi ? - ?

Dostępne mieszkania

wyczyść filtry
Rzut Numer Status Pokoje Pow. Piętro Cena

Lokalizacja